Инструкция

Cicatridina®

НАТРІЄВА СІЛЬ ГІАЛУРОНОВОЇ КИСЛОТИ 5 мг

супозиторії вагінальні

СКЛАД

Натрієва сіль гіалуронової кислоти 5 мг, олійний екстракт центели азіатської, олійний екстракт календули, олійний екстракт алое вера, ефірна олія чайного дерева, напівсинтетичні гліцериди, BHT.

 

ФОРМА ВИПУСКУ

CICATRIDINA ® — це супозиторії для вагінального застосування. В упаковці 10 супозиторіїв вагінальних по 2 г ℮.

 

ОПИС ВИРОБУ ТА ЦІЛІ ЙОГО ВИКОРИСТАННЯ

Супозиторії вагінальні CICATRIDINA® діють завдяки присутності гіалуронової кислоти, мукополісахариду, який присутній у великих кількостях у багатьох тканинах організму. Гіалуронова кислота функціонує як структурна підтримка, та таким чином надає тканині тонус, живлення та еластичність. Численні клінічні дослідження довели здатність гіалуронової кислоти прискорювати та покращувати процес епітелізації та відновлення тканин.

 

ПОКАЗАННЯ

Для посилення відновлювальних процесів в ділянках атрофічних та дистрофічних змін слизової оболонки піхви. Сприяє відновленню після пологів, у гінекологічній хірургії, у випадках дистрофії в результаті хіміотерапії, іонізуючого випромінювання, сухості піхви, сухості піхви через дефіцит естрогену.

 

КОЛИ НЕ СЛІД ВИКОРИСТОВУВАТИ

У разі індивідуальної підвищеної чутливості до одного з компонентів виробу.

Вагітність та годування груддю

Безпека використання супозиторіїв вагінальних CICATRIDINA® під час вагітності та годування груддю не досліджувалася. За таких обставин рекомендовано звернутися до Вашого лікаря.

Вплив на здатність керувати автомобілем та використовувати обладнання або механізми

Особливі запобіжні заходи не передбачені.

 

ВЗАЄМОДІЯ З ІНШИМИ ЗАСОБАМИ

Взаємодія з іншими засобами не досліджувалась, тому перед використанням супозиторіїв вагінальних CICATRIDINA® для вагінального застосування проконсультуйтесь у Вашого лікаря.

 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Відкрийте супозиторій, потягнувши за дві попередньо розрізані частини блістеру, вставте супозиторій глибоко у піхву. Дотримуйтесь правил гігієни: мийте руки до і після використання медичного виробу.

instrukciya-kak-primenyat

КОЛИ ТА ПРОТЯГОМ ЯКОГО ЧАСУ ВИКОРИСТОВУВАТИ

Використовуйте один супозиторій увечері або згідно з призначенням лікаря. Тривалість застосування залежить від розвитку симптомів; при необхідності супозиторії вагінальні CICATRIDINA® можна використовувати протягом тривалого періоду.

 

НЕБАЖАНІ ЕФЕКТИ

Використання виробів для місцевого застосування, особливо якщо воно тривале, може спричинити сенсибілізацію. Якщо це трапляється, припиніть лікування та зверніться до лікаря, для проходження відповідної терапії. У випадку виникнення небажаних ефектів, що не описані у цій листівці до упаковки, повідомте про це свого лікаря або фармацевта.

 

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Зберігати у недоступному для дітей місці. Уникати контакту з очима. Не ковтати.

 

ТЕРМІН І УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

Термін придатності зазначено на упаковці (EXP), і застосовується до виробу, що зберігається у невідкритій упаковці, яка зберігається у правильних умовах. Не використовуйте виріб після дати, зазначеної на упаковці, або, якщо упаковка була відкрита або пошкоджена. Зберігайте медичний засіб щільно закритим, в захищеному від світла місці, при температурі від 4 °C до 25 °C.

 

МЕДИЧНИЙ ВИРІБ CE 0373

Виробник:

FARMA-DERMA s.r.l.

Via dei Bersaglieri,10 40010 Sala Bolognese (BO), Italy